2018-01-15

"Rada Ognia" w warszawskiej komunikacji!

Korzystasz z komunikacji miejskiej w Warszawie, w szczególności z metra i autobusów? Podróżując masz w zwyczaju czytać książki? A może do tego w swych dłoniach trzymasz wtedy zwykle powieść z szeroko rozumianego gatunku fantastyki? Pewnie ucieszy Cię fakt, że...

Brzmi jak tania reklama? Być może. :)
Ale rzeczywiście zapewne ucieszy Cię fakt, że tym razem łącząc te okoliczności możesz coś zyskać. Zgodnie z przyjętym w niektórych kręgach zwyczajem, dzisiaj mamy szczególny dzień. Blue Monday jest uznawany za najbardziej depresyjne dwadzieścia cztery godziny w roku. Jeżeli i Ciebie ten dzień przygnębił i lubisz fantastykę, jutro wypatruj mnie w komunikacji miejskiej w Warszawie. Gdy się spotkamy, otrzymasz egzemplarz "Rady Ognia", w ramach pocieszenia. :)

Czy jest w tym jakiś haczyk? Nie ma żadnego! Od około 10:00 będę przemieszczał się po Warszawie i wypatrywał osób czytających fantastykę i to one otrzymają darmowy egzemplarz książki. Ruszam metrem ze stacji Dworzec Wileński, na Świętokrzyskiej przesiadam się w pierwszą linię metra w kierunku Kabat. A którędy dalej? Kolejne kroki możesz śledzić na Twitterze wydawnictwa Novae Res KLIK!

Do zobaczenia gdzieś w trasie! ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz