O autorze

Cześć! Mam na imię Tomasz i zawsze miałem problem z pisaniem "o sobie". Próbując jednak być w tym obiektywnym, widzę siebie jako człowieka z jednej strony racjonalnego i ostrożnego w działaniu, z drugiej niepoprawnego optymistę i wiecznego marzyciela. Często zamykam się myślami we własnym świecie.
Od kilku lat lubię widzieć w sobie "pisarza", gdyż to właśnie wówczas zrodziła się we mnie chęć wydawania książek. Choć gdyby się zastanowić, "coś" piszę odkąd tylko sięgam pamięcią.
Przy ogromie marzeń, które mam, trzy z nich były od zawsze tymi głównymi: założyć rodzinę, zostać poczytnym pisarzem i zobaczyć Ziemię z orbity (kolejność przypadkowa!). Jako szczęśliwie żonaty ojciec dwójki pociech (małe diabliki...), jedno z tych marzeń mogę śmiało uznać za zrealizowane. :) Co do pozostałych... pracuję nad tym. :)
W czasie tylko dla siebie, lubię posłuchać muzyki (od klasyki po metal, zależnie na co akurat mam ochotę), pisać powieści (i czytać, głównie fantastykę) oraz grać na komputerze (z naciskiem na te produkcje, które mają dobrze skonstruowaną fabułę). Okresowo nachodzi mnie też chęć na masowe nadrabianie zaległości w dziełach kinematografii. Poza tymi zainteresowaniami, które stanowią pewnego rodzaju codzienność, lubię też podróże, smaczne jedzenie (coś tam sam gotuję) i oczywiście spędzanie czasu z rodziną. :)